22 maja na placu i estradzie przy Gminnym Ośrodku Kultury w Chorkówce odbył się piknik rodzinny pod hasłem "Postaw na rodzinę". Organizatorami był Gminny Ośrodek Kultury w Chorkówce i Koło Caritas działające przy Parafii Żeglce. Zobacz zdjęcia.
Wszystkich zgromadzonych przywitał ksiądz Prałat Jan Luchowski proboszcz Parafii Żeglce i Bogusław Pacek dyrektor GOK-u. Każdy z uczestników imprezy mógł podziwiać występy artystyczne dzieci i młodzieży, zarówno solistów jak i zespoły, m.in. Dziecięcy Zespół taneczny "Stokrotki", Młodzieżowy Zespół Taneczny "Omega".

Młodzież z Zespołu Szkół w Chorkówce przedstawiła profilaktyczne scenki rodzajowe pod kierunkiem Marzeny Pelczar. Były to scenki uczące młodzież właściwego traktowania uzależniaczy: papierosów, narkotyków i alkoholu oraz pozytywnych zachowań skutecznego odmawiania ich przyjmowania w przypadku nacisków ze strony rówieśników.

Podczas trwania pikniku na scenie wystąpił Jan Dander z Agencji Artystycznej "Jaruga" z Rzeszowa, który zaprezentował pokaz iluzji. Dla najmłodszych prowadzone były zabawy i tańce integracyjne, konkursy, malowanie kredą na asfalcie i inne. Natomiast dla dorosłych uczestników Pikniku rozdano bezpłatne bilety wstępu na występ kabaretu "Słuchajcie". GOK Chorkówka realizując Wielką Akcję Charytatywną – Wiosna 2011 pomógł również Towarzystwu Przyjaciół Dzieci oddział w Krośnie w myśl zasady "Pomagając dzieciom czynimy lepszym świat i siebie".

Zobacz zdjęcia


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.