Nafta Chorkówka pokonała Iwełkę Iwla 4:2 (2:2) w meczu na inaugurację rundy wiosennej sezonu 2009/2010 w Gminie Chorkówka. Goście zajmujący przedostatnie miejsce w tabeli B klasy wysoko zawiesili poprzeczkę, Nafta nieźle musiała się napracować aby wywalczyć zwycięstwo.

Stanisław Wierdak - trener Nafty Chorkówka:
Chłopaki myśleli że przy stanie 2:0 mecz będzie prosty, łatwy i wpadnie więcej bramek. Stało się inaczej, dwie kontaktowe bramki po naszych błędach - ewidentny rzut karny i przypadkowa bramka i mamy 2:2, było nieciekawie. W drugiej połowie nastąpiła jakaś mobilizacja, podnieśliśmy się jeszcze raz i potrafiliśmy ten mecz wygrać.
Jak Pan ocenia przygotowania do rundy wiosennej?
Treningi zaczęły się dopiero miesiąc temu. Chłopaki trenowali indywidualnie dlatego mam nadzieję że z czasem będzie coraz lepiej. Mamy kilku młodych chłopaków w drużynie, w ciągu miesiąca nastąpi zgranie i w przyszłości powinno być lepiej. Jak się uda powalczymy o A klasę. Nie jest postawione zadanie takie że musi być awans do A klasy, mam nadzieję że zarząd stanie na wysokości zadania i drużyna zostanie wzmocniona przynajmniej 2-4 zawodnikami.

Zdjęcia z meczu: https://www.terazkrosno.pl/galerie/38-chorkowka/56-nafta-chorkowka-iwelka-iwla-4-2/

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.