O ogromnym szczęściu mogą mówić osoby podróżujące osobówką, która w Bóbrce zderzyła się z samochodem ciężarowym z przyczepą.
Do zdarzenia doszło dziś (15 czerwca) po północy w Bóbrce (gmina Chorkówka), na skrzyżowaniu ulic Podkarpackiej, Łukasiewicza i Piastowskiej.

Młody mężczyzna, mieszkaniec gminy Iwonicz, kierujący samochodem marki Renault włączając się do ruchu z ulicy Piastowskiej doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym z przyczepą poruszającym się ulicą Podkarpacką w kierunku Wietrzna.

Kolizja w Bóbrce

Po zderzeniu rozbite renault częściowo wjechało do przydrożnego rowu a z przyczepy na mołdawskich tablicach rejestracyjnych na jezdnię i do rowu rozsypały się aluminiowe elementy.

Mimo że zdarzenie wyglądało bardzo poważnie, nikt nie został ranny. Sprawca kolizji oraz podróżujący z nim dwaj pasażerowie wyszli ze zdarzenia bez szwanku.

Kolizja w Bóbrce

Przez kilkadziesiąt minut droga pomiędzy Zręcinem a Wietrznem była całkowicie zablokowana. Po usunięciu uszkodzonych pojazdów i aluminiowych elementów z jezdni ruch został przywrócony.

Zobacz zdjęcia z miejsca zdarzenia:

Zobacz zdjęcia


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.