W Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce odbędzie się premiera spektaklu "Łukasiewicz znaczy Światło".
8 i 9 października w muzeum w Bóbrce wystąpią artyści z Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, aby wcielając się w role Ignacego Łukasiewicza i jego współpracowników. W całkowicie nowej formule opowiedzą o życiu i działalności twórcy przemysłu naftowego.

Autorem tekstu sztuki oraz reżyserem spektaklu jest Sławomir Gaudyn związany od 2009 r. z Teatrem im. W. Siemaszkowej. Obsadę stanowią aktorzy rzeszowscy, którzy zostali zaproszeni do realizacji projektu: Paulina Sobiś, Michał Chołka, Józef Hamkało, Robert Żurek.

8 października, godz. 18:00
9 października, godz. 16:00

W związku z ograniczoną liczbą uczestników wymagany jest konieczny kontakt z muzeum w celu rezerwacji miejsca: tel. 0 13 43 33 478, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.