11 marca panie z Bóbrki spotkały się w Domu Ludowym aby świętować Dzień Kobiet.
Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 16 od złożenia życzeń wszystkim paniom przez proboszcza Stanisława Babiarza, sołtysa Stanisława Czarnotę i radnego Bogumiła Świątka. Wręczano kwiaty, coś na słodko, był też toast wzniesiony lampką szampana przy akompaniamencie kapeli ludowej "Ropiorze" z Bóbrki.

Dzień Kobiet w Żeglcach

O dobry humor zebranych zadbała bobrzecka grupa kabaretowa, która wystawiła specjalnie przygotowany na tą okazję nowy spektakl pod nazwą "Biuro martymonialne".
Po części artystycznej nie mogło zabraknąć życzeń z okazji obchodzonego w całej Polsce 11 marca Dnia Sołtysa. Życzenia oraz drobne upominki od grupy kabaretowej oraz pań z KGW otrzymał sołtys Stanisław Czarnota oraz obecny na spotkaniu sołtys z Żeglec Grzegorz Węgrzynowski.

Dzień Kobiet w Żeglcach

Było coś dla ducha - nie mogło zabraknąć i czegoś dla ciała - niezawodne panie z KGW: Wanda Lula, Jadwiga Bałuka oraz Maria Kucza przygotowały pyszny obiad.

Dziękujemy wszystkim paniom które zechciały uczestniczyć w naszym spotkaniu. Dziękujemy także wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji spotkania: sołtysowi, radnemu, grupie kabaretowej na czele z panią reżyser Teresą Jasłowską, osobom przygotowującym salę, kelnerom, paniom z KGW, bobrzeckiej kapeli. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji przygotowanej przez niezawodnego w tym temacie Mariusza Szymczakowskiego.

Piotr Dedowicz

Zobacz zdjęcia

~fan

14-03-2018 05:56 8 4

Brawo Bóbrka, brawo Dedo i reszta
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.