12. edycja Biesiady Kół Gospodyń Wiejskich odbyła się 21 października. Podczas imprezy odbyły się trzy jubileusze.
21 października w Domu Ludowym w Bóbrce odbyła się 12. edycja Biesiady Kół Gospodyń Wiejskich.

Biesiada Kół w Bóbrce

Wydarzenie połączone było potrójnym jubileuszem. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Bóbrki świętowały 80-lecie działalności koła, 20-lecie działalności świętowało Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bóbrka a 10-lecie Zespół Śpiewaczy "Bobrzanie".

Biesiada Kół w Bóbrce

W spotkaniu uczestniczyły panie reprezentujące Koła Gospodyń Wiejskich działające na terenie Gminy Chorkówka a także zaproszeni goście, wśród nich był etatowy Członek Zarządu Powiatu Krośnieńskiego Aleksander Mercik, Przewodniczący Rady Powiatu Krośnieńskiego Kazimierz Gładysz i Wójt Gminy Chorkówka Andrzej Koniecki.

Biesiada Kół w Bóbrce

W części artystycznej wystąpiła grupa artystyczna z Gminnego Ośrodka Kultury w Chorkówce.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Zobacz zdjęcia

~lolita

25-10-2017 07:50 15 9

Ale mi potrójna uroczystość,dyplomy,podziękowania prezenty osobom które nigdy nie zhańbiły się nawet drobnymi pracami w KGW Stowarzyszeniu czy w Zespole śpiewaczym,a tych których ciężka praca i wiele wyrzeczeń doprowadziła do obecnego stanu,wogóle nie ma i nikt nawet słowem nie wspomniał skąd to się wzięło.Ale sołtys bobrzecki słynie z tego,że lubi zbierać laury cudzej pracy,tak jest wygodnie,może warto by się zastanowić czy była to naprawdę udana impreza,z której zdjęcia zdobiące portale mówią same za siebię,no ale tam myślenie jest trudną sprawą.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.