Z Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce wystartuje 50 Mustangów do Arłamowa.
Bullit pędzący na filmie, piękny czerwony Fastback w katalogu z dzieciństwa, czy ryk najnowszego Shelby odtwarzany na YouTube… wiesz o czym mowa…! Mustang.

Ikona. Marzenie dzieciństwa. Siła. Klasa. Emocje. To nie tylko samochód - to styl życia. Jeden Mustang podnosi adrenalinę, a wyobrażasz sobie stanąć wśród stada takich bestii? Ten pomruk, te detale, ta pasja! Dotknij legendy amerykańskiej motoryzacji! Niech błysk lakieru odbije się w Twoim oku, a ryk V8 na długo pozostanie w uszach!

Mustang Klub Polska po raz szósty zaprasza na jedną z najciekawszych imprez motoryzacyjnych w Polsce - Mustang Race 2016. 10 sierpnia 2016 roku z Muzeum w Bóbrce (Gmina Chorkówka) wystartuje 50 Fordów Mustangów do Arłamowa. Dzień później impreza zawita do historycznego Zamościa, gdzie stajnie zamkowe ugoszczą rumaki. W piątek kolumna dotrze do Janowa Podlaskiego by w sobotę osiągnąć metę na mazurskim Zamku w Rynie.

Przyjdź i zobacz jak wygląda czysta moc. Początek o godz.. 11:00.

~szczęśliwy

09-08-2016 13:00 9 9

portal ożył, chwała bogu
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.