Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce znalazło się na drodze międzynarodowego turystycznego rajdu pojazdów zabytkowych Podkarpacko-Szaryskie Kryterium Weteranów.
Turystyczny rajd pojazdów zabytkowych Podkarpacko-Szaryskie Kryterium Weteranów wystartował w piątek (10.06) z Presova na Słowacji. Na 200 kilometrowej trasie jego uczestnicy zatrzymali się w sobotę w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce.

WideoNajwiększym zainteresowaniem wśród gości muzeum w Bóbrce cieszył się 1960 Lincoln Continental Mark V. To luksusowy samochód z silnikiem V8 o pojemności 7 litrów i mocy ponad 310KM. Jak przyznał jego właściciel, samochód spala na trasie około 20 litrów benzyny na 100 km. Podziwiać można było także Fiata 508 III S, malutkie BMW Isetta czy zabytkowe Skody i Mercedesy a także motocykle Java.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Zobacz zdjęcia


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.