W zaledwie kilkadziesiąt minut po rozpoczęciu akcji poszukiwawczej odnaleziono 81-letniego mieszkańca Świerzowej Polskiej.

Wczoraj w godzinach popołudniowych policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 81-letniego mieszkańca Świerzowej Polskiej. O jego zaginięciu powiadomili najbliżsi sąsiedzi zaniepokojeni tym, że nie powrócił do swojego domu gdzie mieszkał sam a jego Fiata 126p odnaleziono zaparkowanego obok bramy wjazdowej do Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce.

Policjanci natychmiast rozpoczęli działania zmierzające do odnalezienia mieszkańca Świerzowej Polskiej. W akcji poszukiwawczej wzięło udział kilkunastu strażaków ochotników z okolicznych jednostek OSP, policjanci, pies tropiący oraz ratownicy GOPR.

Na szczęście już po kilkudziesięciu minutach od momentu rozpoczęcia poszukiwań mężczyzna został odnaleziony, leżał około 10 metrów od polnej drogi. Był wyziębiony, ale przytomny i komunikatywny. Tłumaczył, że spacery zalecił mu lekarz.

Na miejsce wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego, który przewiózł go do krośnieńskiego szpitala.

Więcej zdjęć:https://www.terazkrosno.pl/wiadomosci/3310-szczesliwy-final-poszukiwan-81-letniego-mezczyzny

.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.