Osiem zastępów straży walczyło z pożarem, który wybuchł w piątek po południu w Bóbrce. Zagrożony był także dom znajdujący się tuż obok płonącego budynku. Na szczęście szybka interwencja strażaków zapobiegła rozprzestrzenieniu się ognia.

Zgłoszenie o pożarze strażacy otrzymali w piątek 8 maja przed godz. 14:00. Ogień pojawił się w murowanym budynku gospodarczym przykrytym blachą w Bóbrce.

Jako pierwszy na miejsce przybył zastęp z miejscowej jednostki OSP. Strażacy zastali cały budynek gospodarczy w ogniu. Płomienie z płonącego budynku zagrażały znajdującemu się tuż obok drewnianemu domowi. W pierwszej fazie działań strażacy ochotnicy z Bóbrki skupili się na obronie domu.Po przybyciu kolejnych zastępów straży pożarnej podano kolejne prądy wody na budynek. W sumie z pożarem walczyło osiem zastępów strażaków. Całkowitemu spaleniu uległa więźba dachowa i wnętrze budynku w którym spłonęło 6 kur i koza.

W czasie pożaru w budynku na szczęście nikogo nie było, nie ma więc żadnych osób poszkodowanych. Strażacy zakończyli swoje działania po godz. 17:00.

Zdjęcia z pożaru: Pożar budynku gospodarczego w BóbrceNikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.