Policjanci interweniowali w Bóbrce, gdzie doszło do sprzeczki sąsiedzkiej. Nietrzeźwy awanturnik wymachiwał niebezpiecznymi przedmiotami w stronę interweniujących policjantów. Agresor został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

Wczoraj około godz. 19.25 policjanci z ogniwa patrolowego krośnieńskiej komendy pojechali do Bóbrki, gdzie zgłoszono awanturę sąsiedzką w wyniku, której został uszkodzony samochód osobowy.

W trakcie dojazdu na miejsce interwencji policjanci zauważyli uciekającego mężczyznę, który trzymał w jednej ręce kij, a w drugiej metalowy pręt. Natychmiast mundurowi ruszyli w pościg za uciekającym. Będąc blisko policjantów mężczyzna zatrzymał się i zaczął wymachiwać trzymanymi przedmiotami. Funkcjonariusze obezwładnili agresora i odebrali mężczyźnie niebezpieczne przedmioty.

Jak się okazało 48-letni mieszkaniec Bóbrki przyszedł nietrzeźwy na teren posesji sąsiada i wszczął awanturę w trakcie, której kopał po drzwiach garażowych i wejściowych do domu oraz metalowym prętem wybił tylną szybę w samochodzie. Policjanci przewieźli awanturnika na komendę. Po wytrzeźwieniu mężczyzna będzie przesłuchany.

Sprawą zajmują się policjanci z dukielskiego komisariatu.

podkarpacka.policja.gov.pl