W krytycznym stanie do szpitala trafił motocyklista, który zderzył się z samochodem osobowym w Zręcinie.
Do wypadku doszło przed godz. 10:00 w miejscowości Zręcin na ul. Karpackiej (Gmina Chorkówka).

Kierujący samochodem osobowym volkswagen jadąc w kierunku Bóbrki a skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście jadącemu w kierunku Zręcina. Siła uderzenia była ogromna, motocyklista dosłownie wbił się w samochód osobowy przebijając przednią szybkę. W stanie krytycznym został przewieziony do szpitala. Wezwane na miejsce zostało również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe jednak ze względu na pogodę śmigłowiec nie wystartował. Do szpitala przewieziony został również kierujący samochodem osobowym, wcześniej policjanci przebadali go na zawartość alkoholu, był trzeźwy.

Obecnie na miejscu pracują policjanci którzy wyjaśniają okoliczności tego wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana.

Zobacz zdjęcia


~ola

15-09-2016 07:59 9 10

[quote name="ola"]Policji nalepiej stanąc w ciągu dnia (w ciepłym słoneczku) notabene nieopodal miejsca wczorajszego wypadku i wyłapywać np. tych maluczkich, a to trafi się nie właczone światełko lub rower bez dzwonka...[/quote]
Nie trzeba było długo czekać i następny wypadek w Bóbrce skrzyżowanie do Niżnej Łąki przy pomniku. ZAROŚLA, WĄSKO , szczególnie przy samym skrzyżowaniu ektremalnie wąsko tak że malucha gnie przy skrecaniu. Ocknijcie się kontruktorzy śmiercionośnych dróg.
Odpowiedz

~ola

15-09-2016 07:52 12 9

Policji nalepiej stanąc w ciągu dnia (w ciepłym słoneczku) notabene nieopodal miejsca wczorajszego wypadku i wyłapywać np. tych maluczkich, a to trafi się nie właczone światełko lub rower bez dzwonka...
Odpowiedz

~jędrek

15-09-2016 07:46 9 11

Po wielu latach wyremontowano ten odcinek drogi, niestety niektórzy nie bardzo wiedzą na czym polega korzystanie z dróg. Niedługo jednak będziecie kierowcy cieszyć się z tej drogi i szarżować gdyż zero dbałości ze strony zarządcy o utrzymanie jej należytego stanu tj. całkowity brak poboczy, zaniedbane rowy i brak porozumienia z policją by wyłapywali tirowców i kamieniarzy sprawi że za rok najdalej dwa rowerem się nie pojedzie z troski o własne zęby. Już pojawiają się pękniecia i zapadliny asfaltu od cięzkich samochodów. Innym przykadem jest nowa droga od pomnika w stronę Niżnej Łąki (też powiatowa !!) gdzie nad ranem pełno ciężarówek (3,5 t ograniczenie!) przy posadowieniu tejże drogi na przysłowiowym "g....nie"! No ale to było przed wyborami !!! POLSKA właśnie.....
Odpowiedz

~klara

14-09-2016 15:48 9 9

niech jeszcze szybciej jeżdżą.Instruktor nauki jazdy mówił zawsze:"kto szybko jeździ ten krótko jeździ."
Odpowiedz

~lolu

14-09-2016 11:53 13 10

Odcinek drogi ul. Karpacka od krzyżówki,skręt na chorkówkę aż do samej bobrki jest bez dziur, prosty, wąski i bardzo niebezpieczny. Wszyscy tam lecą min 70km/h i dużo więcej :eek:
Odpowiedz

~Qouv

14-09-2016 11:48 12 8

He he, facet leży i z bólu jęczy ale test na obecność alkoholu w organizmie musi być, a później dopiero pomoc medyczna. Takie nastały czasy ze tylko "pijany" się liczy!!
Woli przypomnienia pijani kierowcy to tylko 10% wypadków i tylko 1% śmiertelnych, także ten w statystyki pójdzie w brak uwagi a nie trzeźwość!
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.