Zderzenie osobówki z hulajnogą elektryczną

Zderzenie osobówki z hulajnogą elektryczną
fot. KPP Łańcut

W wyniku zderzenia samochodu osobowego i hulajnogi elektrycznej, ranny został 37-letni mieszkaniec Łańcuta.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (16 lipca) po godz. 12, na drodze powiatowej w Soninie w powiecie łańcuckim. Od strony kościoła, na hulajnodze elektrycznej, poruszał się 37-letni mieszkaniec Łańcuta. Z przeciwnego kierunku, pojazdem marki Hyundai, jechała 19-letnia mieszkanka gminy Łańcut.

Jak wstępnie ustalili policjanci, to właśnie kierująca samochodem kobieta zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w jadącego prawidłowo kierowcę jednośladu.

Zaginiona 13-latka odnaleziona 300 km od domu
37-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala. Kierująca hyundaiem była trzeźwa. Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.
Źródło: KPP Łańcut