Dziś jest sobota, 19 maja 2012r. imieniny obchodzą: Bernarda, Piotr, Iwo, Mikołaj, Augustyn
Chorkowka
Facebook Facebook YouTube
Pozostałe serwisy: Dukla, Jedlicze
Zabawa karnawałowa w Faliszówce
niedziela, 29 stycznia 2012 01:51
W czwartek 26 stycznia odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Faliszówce. Po raz drugi miejscem spotkania była sala Domu Ludowego, dzięki czemu mogły wziąć w niej udział także dzieci jeszcze nie uczęszczające do szkoły.


Dzieci od klasy 0 do 3 razem z maluchami bawiły się od godz. 12:00 do 16:00 a starsze od klasy 4 do 6 od godz. 16:00 do 20:00.

Imprezę przygotowała Rada Rodziców w składzie Bogusława Marszał, Barbara Niedziela, Renata Gondek, Małgorzata Kowalczyk, Ewa Gajda i Anna Stypuła, która przyrządziła ciepły posiłek dla uczniów. Do dyspozycji był również bufet w którym można było zakupić frytki, żurek, napoje, ciastko, herbatę i kawę, galaretkę, gofry, oraz zapiekanki. Uzyskane fundusze zostaną przekazane na cele szkolne. Zabawa była udana i radosna, przeprowadzono wiele konkurencji i zabaw z nagrodami, odbył się również konkurs tańca.

Całą zabawę prowadził i przygrywał jak co roku Ireneusz Szczepanik.

{xtypo_rounded2}
Zobacz zdjęcia
{/xtypo_rounded2}
Dodaj do
Facebook
nk.pl
wykop.pl
 

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu,
2. Wszelkie komentarze zamieszczone tutaj nie są weryfikowane przez administratora i są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a także nie może być z nimi utożsamiany.

Kod antyspamowy
Odśwież

Copyright © 2008-2012 chorkowka.net - Wszelkie prawa zastrzeżone
Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu
Niniejszy portal nie jest w żaden sposób związany z Urzędem Gminy w Chorkówce